Bitnami Drupal Stack

Bulut Sunucuya Drupal Kurulum Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 79 MB
  • Version 7.22.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Bitnami
Bitnami Drupal yazılımı sadece tek bir tıklama ile Mac işletim sisteminize sahip bilgisayarınızın bağlı olduğu yerel sunucuya veya Bitnami hesabınızdaki bulut sunucuya Drupal içerik yönetim sistemini kurabileceğiniz ücretsiz bir kurulum programıdır.
Bitnami Drupal Stack yazılımı sadece tek bir tıklama ile Mac işletim sisteminize sahip bilgisayarınızın bağlı olduğu yerel sunucuya veya Bitnami hesabınızdaki bulut sunucuya Drupal içerik yönetim sistemini kurabileceğiniz ücretsiz bir kurulum programıdır.

Özellikle web geliştiriciler için tasarlanmış olan Bitnami Drupal yazılımı ile Drupal içerik yönetim sistemi adı verilen web sitesini sanal bir sunucuya kurarak web sitenizi bu sunucu üzerinden geliştirebilir, web sitenizin çeşitli içeriklerini yayınlayabilir, içerik yönetimini yapabilir ve içeriklerinizi düzenleyebilirsiniz. 

Drupal web portallarını tartışma siteleri, kurumsal web siteleri, intranet uygulamaları ve diğer pek çok site uygulamaları için kullanabilir ve yazılım içeriğinde bulunan birbirinden farklı modülleri kullanarak sanal sunucu üzerinde özelleştirebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Bitnami Drupal Stack indir
DİĞER SÜRÜMLER